MEAN WELL PLC-100-48
Artikelnummer: PLC-100-48
Auf Anfrage
Dieser Artikel ist leider ausverkauft…
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
Kategorie: DC (CV) Netzteile für LED
Garantie: 24
Gewicht: 0.51 kg
Verfügbarkeit: Auf Anfrage
Effizienz: 88,5%
Ausgangsstrom: 2A
Doplňkové funkce: aktivní PFC, nastavení výstupního proudu a napětí
Druh krytu: 981A
Druh napájecí zdroje: LED
Elektrické připojení: svorkovnice
Napájecí napětí: 90...264V AC, 127...370V DC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Počet výstupů: 1
Použití: LED
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovní teplota: -30...50°C
Režimy práce: proudový zdroj, napěťový zdroj
Rozsah výstupních napětí: 36...48V DC
Řada výrobce: PLC-100
Stupeň krytí: IP20
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 200,5x69,5x35mm
Výkon: 96W
Výstupní napětí: 48V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Použití: LED
Druh napájecí zdroje: LED
Výkon: 96W
Výstupní proud: 2A
Napájecí napětí: 127...370V DC
Stupeň krytí: IP20
Řada výrobce: PLC-100
Ochrana: protizkratové SCP
Pracovní teplota: -30...50°C
Počet výstupů: 1
Doplňkové funkce: nastavení výstupního proudu a napětí
Účinnost: 88,5%
Druh krytu: 981A
Režimy práce: proudový zdroj
Výstupní napětí: 48V DC