MEAN WELL PLC-100-36
Artikelnummer: PLC-100-36
Expedujeme do 4 pracovních dnů (4 st)
Lieferung bis:
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
Kategorie: DC (CV) Netzteile für LED
Garantie: 24
Gewicht: 0.51 kg
Verfügbarkeit: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Effizienz: 88%
Ausgangsstrom: 2,65A
Doplňkové funkce: aktivní PFC, nastavení výstupního proudu a napětí
Druh krytu: 981A
Druh napájecí zdroje: LED
Elektrické připojení: svorkovnice
Napájecí napětí: 90...264V AC, 127...370V DC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Počet výstupů: 1
Použití: LED
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovní teplota: -30...50°C
Režimy práce: proudový zdroj, napěťový zdroj
Rozsah výstupních napětí: 27...36V DC
Řada výrobce: PLC-100
Stupeň krytí: IP20
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 200,5x69,5x35mm
Výkon: 95,4W
Výstupní napětí: 36V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Použití: LED
Druh napájecí zdroje: LED
Výkon: 95,4W
Výstupní proud: 2,65A
Napájecí napětí: 127...370V DC
Stupeň krytí: IP20
Řada výrobce: PLC-100
Ochrana: protizkratové SCP
Pracovní teplota: -30...50°C
Počet výstupů: 1
Doplňkové funkce: nastavení výstupního proudu a napětí
Účinnost: 88%
Druh krytu: 981A
Režimy práce: proudový zdroj
Výstupní napětí: 36V DC