MEAN WELL NTU-1200-212EU
Artikelnummer: NTU-1200-212EU
Expedujeme do 4 pracovních dnů (6 st)
Lieferung bis:
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
Kategorie: Car Converters
Garantie: 24
Gewicht: 3.89 kg
Verfügbarkeit: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Effizienz: 90%
Ausgangsleistung: 1,2kW
Doplňkové funkce: UPS
Druh měniče: DC/AC
Druh vstupního kontaktu: šroubové svorky
Druh vývodu: zásuvky AC 230V
Napájecí napětí: 10...16,5V DC
Napětí akumulátoru: 12V
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Použití: univerzální
Špičkový výkon: 2,4kW
Vnější rozměry: 333x184x70mm
Výstupní napětí: 230V AC
Vlastnosti měničů: modifikovaná sinusoida
Druh měniče: DC/AC
Výstupní výkon: 1,2kW
Napájecí napětí: 10...16,5V DC
Druh vývodu: zásuvky AC 230V
Ochrana: protizkratové SCP
Vnější rozměry: 333x184x70mm
Špičkový výkon: 2,4kW
Účinnost: 90%
Napětí akumulátoru: 12V
Použití: univerzální
Doplňkové funkce: UPS
Výstupní napětí: 230V AC