MEAN WELL NTS-400P-248
Artikelnummer: NTS-400P-248
Garantie: 24
Gewicht: 0.85 kg
Verfügbarkeit: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Effizienz: 93%
Ausgangsleistung: 400W
Druh měniče: DC/AC
Druh vývodu: zásuvky AC 230V
Napájecí napětí: 40...66V DC
Napětí akumulátoru: 48V
Použití: univerzální
Primární proud: 10A
Špičkový výkon: 800W
Vnější rozměry: 186x100,5x32mm
Výstupní napětí: 230V AC
Vlastnosti měničů: čistá sinusoida
Druh měniče: DC/AC
Výstupní výkon: 400W
Napájecí napětí: 40...66V DC
Druh vývodu: zásuvky AC 230V
Ochrana: protizkratové SCP
Vnější rozměry: 186x100,5x32mm
Špičkový výkon: 800W
Účinnost: 93%
Napětí akumulátoru: 48V
Použití: univerzální
Primární proud: 10A
Výstupní napětí: 230V AC