MEAN WELL NTS-3200-212EU
Artikelnummer: NTS-3200-212EU
Auf Anfrage
Dieser Artikel ist leider ausverkauft…
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
Kategorie: Car Converters
Garantie: 24
Gewicht: 10.76 kg
Verfügbarkeit: Auf Anfrage
Effizienz: 90%
Ausgangsleistung: 3,2kW
Druh měniče: DC/AC
Druh vývodu: zásuvky AC 230V
Napájecí napětí: 10...16,5V DC
Napětí akumulátoru: 12V
Použití: univerzální
Primární proud: 320A
Špičkový výkon: 6kW
Vnější rozměry: 420x270x98mm
Výstupní napětí: 230V AC
Vlastnosti měničů: čistá sinusoida
Druh měniče: DC/AC
Výstupní výkon: 3,2kW
Napájecí napětí: 10...16,5V DC
Druh vývodu: zásuvky AC 230V
Ochrana: protizkratové SCP
Vnější rozměry: 420x270x98mm
Špičkový výkon: 6kW
Účinnost: 90%
Napětí akumulátoru: 12V
Použití: univerzální
Primární proud: 320A
Výstupní napětí: 230V AC