MEAN WELL NTS-1700-212EU
Artikelnummer: NTS-1700-212EU
Garantie: 24
Gewicht: 5.55 kg
Verfügbarkeit: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Effizienz: 89%
Ausgangsleistung: 1,7kW
Druh měniče: DC/AC
Druh vývodu: zásuvky AC 230V
Napájecí napětí: 10...16,5V DC
Napětí akumulátoru: 12V
Použití: univerzální
Primární proud: 170A
Špičkový výkon: 3,3kW
Vnější rozměry: 400x184x70mm
Výstupní napětí: 230V AC
Vlastnosti měničů: čistá sinusoida
Druh měniče: DC/AC
Výstupní výkon: 1,7kW
Napájecí napětí: 10...16,5V DC
Druh vývodu: zásuvky AC 230V
Ochrana: protizkratové SCP
Vnější rozměry: 400x184x70mm
Špičkový výkon: 3,3kW
Účinnost: 89%
Napětí akumulátoru: 12V
Použití: univerzální
Primární proud: 170A
Výstupní napětí: 230V AC