MEAN WELL NSP-150-48
Artikelnummer: NSP-150-48
Auf Anfrage
Dieser Artikel ist leider ausverkauft…
Garantie: 24
Gewicht: 0.4 kg
Verfügbarkeit: Auf Anfrage
Effizienz: 92,5%
Ausgangsstrom: 3,15A
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -40...85°C
Rozsah výstupních napětí: 44...57V DC
Řada výrobce: NSP-150
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 129x97x30mm
Výkon: 150W
Výstupní napětí: 48V DC