MEAN WELL NSP-150-36
Artikelnummer: NSP-150-36
Expedujeme do 4 pracovních dnů (2 st)
Garantie: 24
Gewicht: 0.41 kg
Verfügbarkeit: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Effizienz: 92,5%
Ausgangsstrom: 4,2A
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -40...85°C
Rozsah výstupních napětí: 32...43V DC
Řada výrobce: NSP-150
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 129x97x30mm
Výkon: 150W
Výstupní napětí: 36V DC