MEAN WELL NSP-150-15
Artikelnummer: NSP-150-15Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
| Kategorie: | Eingebaute Netzteile |
|---|---|
| Garantie: | 24 |
| Gewicht: | 0.41 kg |
| Verfügbarkeit: | Expedujeme do 4 pracovních dnů |
| Effizienz: | 93% |
| Ausgangsstrom: | 10A |
| Doplňkové funkce: | aktivní PFC, dálkové ovládání ON/OFF |
| Druh napájecí zdroje: | modulový, k vestavbě |
| Elektrické připojení: | svorkovnice |
| Napájecí napětí: | 120...431V DC, 85...305V AC |
| Ochrana: | proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP |
| Počet výstupů: | 1 |
| Pracovní teplota: | -40...85°C |
| Rozsah výstupních napětí: | 15...19V DC |
| Řada výrobce: | NSP-150 |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Vnější rozměry: | 129x97x30mm |
| Výkon: | 150W |
| Výstupní napětí: | 15V DC |




