MEAN WELL NSP-100-7.5
Artikelnummer: NSP-100-7.5
Expedujeme do 4 pracovních dnů (2 st)
Garantie: 24
Gewicht: 0.29 kg
Verfügbarkeit: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Effizienz: 91%
Ausgangsstrom: 13,4A
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -40...85°C
Rozsah výstupních napětí: 6,8...9V DC
Řada výrobce: NSP-100
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 99x97x30mm
Výkon: 0,1kW
Výstupní napětí: 7,5V DC