MEAN WELL NSP-100-60
Artikelnummer: NSP-100-60
Expedujeme do 4 pracovních dnů (2 st)
Garantie: 24
Gewicht: 0.3 kg
Verfügbarkeit: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Effizienz: 92%
Ausgangsstrom: 1,7A
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -40...85°C
Rozsah výstupních napětí: 54...72V DC
Řada výrobce: NSP-100
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 99x97x30mm
Výkon: 0,1kW
Výstupní napětí: 60V DC