MEAN WELL NSP-100-36
Artikelnummer: NSP-100-36
Expedujeme do 4 pracovních dnů (2 st)
Effizienz: 91,5%
Ausgangsstrom: 2,8A
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -40...85°C
Rozsah výstupních napětí: 32...43V DC
Řada výrobce: NSP-100
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 99x97x30mm
Výkon: 0,1kW
Výstupní napětí: 36V DC