MEAN WELL NSP-100-24
Artikelnummer: NSP-100-24
Expedujeme do 4 pracovních dnů (5 st)
Effizienz: 91%
Ausgangsstrom: 4,2A
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -40...85°C
Rozsah výstupních napětí: 21...26V DC
Řada výrobce: NSP-100
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 99x97x30mm
Výkon: 0,1kW
Výstupní napětí: 24V DC