MEAN WELL LRS-1200-48
Artikelnummer: LRS-1200-48
Verfügbarkeit: Auf Anfrage
Effizienz: 94%
Ausgangsstrom: 25A
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -30...70°C
Řada výrobce: LRS-1200
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 225x124x41mm
Výkon: 1,2kW
Výstupní napětí: 48V DC