MEAN WELL LPF-60D-30
Artikelnummer: LPF-60D-30
Auf Anfrage
Dieser Artikel ist leider ausverkauft…
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
Kategorie: DC (CV) Netzteile für LED
Garantie: 24
Gewicht: 0.45 kg
Verfügbarkeit: Auf Anfrage
Effizienz: 90%
Ausgangsstrom: 2A
Druh napájecí zdroje: LED
Elektrické připojení: vodiče
Napájecí napětí: 127...431V DC, 90...305V AC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Počet výstupů: 1
Použití: LED
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovní teplota: -40...70°C
Režimy práce: proudový zdroj
Rozsah výstupních napětí: 18...30V DC
Řada výrobce: LPF-60
Stupeň krytí: IP67
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 162,5x43x32mm
Výkon: 60W
Výstupní napětí: 30V DC
Délka vývodů: 0,3m
Typ napájecí zdroje: spínaný
Použití: LED
Druh napájecí zdroje: LED
Výkon: 60W
Výstupní proud: 2A
Napájecí napětí: 127...431V DC
Stupeň krytí: IP67
Vnější rozměry: 162,5x43x32mm
Řada výrobce: LPF-60
Ochrana: protizkratové SCP
Pracovní teplota: -40...70°C
Elektrické připojení: vodiče 300mm
Počet výstupů: 1
Doplňkové funkce: funkce stmívání PWM
Účinnost: 90%
Režimy práce: proudový zdroj
Výstupní napětí: 30V DC