MEAN WELL LPF-25D-20
Artikelnummer: LPF-25D-20
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 st)
Lieferung bis:
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
Kategorie: DC (CV) Netzteile für LED
Garantie: 24
Gewicht: 0.4 kg
Verfügbarkeit: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Effizienz: 85%
Ausgangsstrom: 1,25A
Druh napájecí zdroje: LED
Elektrické připojení: vodiče
Napájecí napětí: 127...431V DC, 90...305V AC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Počet výstupů: 1
Použití: LED
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovní teplota: -35...70°C
Režimy práce: proudový zdroj
Rozsah výstupních napětí: 11...20V DC
Řada výrobce: LPF-25
Stupeň krytí: IP67
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 148x40x32mm
Výkon: 25W
Výstupní napětí: 20V DC
Délka vývodů: 0,3m
Typ napájecí zdroje: spínaný
Použití: LED
Druh napájecí zdroje: LED
Výkon: 25W
Výstupní proud: 1,25A
Napájecí napětí: 127...431V DC
Stupeň krytí: IP67
Vnější rozměry: 148x40x32mm
Řada výrobce: LPF-25
Ochrana: protizkratové SCP
Pracovní teplota: -35...70°C
Elektrické připojení: vodiče 300mm
Počet výstupů: 1
Doplňkové funkce: funkce stmívání PWM
Účinnost: 85%
Režimy práce: proudový zdroj
Výstupní napětí: 20V DC