MEAN WELL LOP-600-54
Artikelnummer: LOP-600-54
Garantie: 24
Gewicht: 0.61 kg
Verfügbarkeit: Auf Anfrage
Ausgangsstrom: 11,2A
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -40...80°C
Řada výrobce: LOP-600
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 600W
Výstupní napětí: 54V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 600W
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -40...80°C
Řada výrobce: LOP-600
Výstupní napětí: 54V DC