MEAN WELL LOP-500-18
Artikelnummer: LOP-500-18
Verfügbarkeit: Auf Anfrage
Ausgangsstrom: 27,8A
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -40...80°C
Řada výrobce: LOP-500
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 0,5kW
Výstupní napětí: 18V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 500W
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -40...80°C
Řada výrobce: LOP-500
Výstupní napětí: 18V DC