MEAN WELL LOP-400-18
Artikelnummer: LOP-400-18
Garantie: 24
Gewicht: 0.39 kg
Verfügbarkeit: Auf Anfrage
Ausgangsstrom: 22,2A
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -40...80°C
Řada výrobce: LOP-400
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 0,4kW
Výstupní napětí: 18V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 0,4kW
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -40...80°C
Řada výrobce: LOP-400
Výstupní napětí: 18V DC