MEAN WELL LOP-300-15
Artikelnummer: LOP-300-15
Garantie: 24
Gewicht: 0.21 kg
Verfügbarkeit: Auf Anfrage
Effizienz: 93%
Ausgangsstrom: 9,4A
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -40...80°C
Rozsah výstupních napětí: 14,3...15,8V DC
Řada výrobce: LOP-300
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 300W
Výstupní napětí: 15V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 300W
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -40...80°C
Účinnost: 93%
Řada výrobce: LOP-300
Výstupní napětí: 15V DC