MEAN WELL LOP-200-48
Artikelnummer: LOP-200-48
Garantie: 24
Gewicht: 0.21 kg
Druh napájecí zdroje: nezakrytovaný
Ochrana: proti přehřátí OTP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP, před přetížením OLP
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -40...80°C
Řada výrobce: LOP-200
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 0.2kW
Výstupní napětí: 48V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 0.2kW
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -40...80°C
Ochrana: proti přepětí OVP
Řada výrobce: LOP-200
Výstupní napětí: 48V DC