MEAN WELL HRP-600N3-48
Artikelnummer: HRP-600N3-48
Auf Anfrage
Dieser Artikel ist leider ausverkauft…
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
Kategorie: Eingebaute Netzteile
Garantie: 24
Gewicht: 1.39 kg
Verfügbarkeit: Auf Anfrage
Effizienz: 89%
Ausgangsstrom: 13A
Doplňkové funkce: aktivní PFC, remote sense
Druh krytu: 977G
Druh napájecí zdroje: modulový, k vestavbě
Elektrické připojení: svorkovnice
Napájecí napětí: 85...264V AC, 120...370V DC
Ochrana: protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Počet výstupů: 1
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovní teplota: -40...70°C
Rozsah výstupních napětí: 40,8...55,2V DC
Řada výrobce: HRP-N3
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 218x105x61,5mm
Výkon: 624W
Výstupní napětí: 48V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: modulový
Výkon: 624W
Výstupní proud: 13A
Počet výstupů: 1
Vnější rozměry: 218x105x61,5mm
Řada výrobce: HRP-N3
Pracovní teplota: -40...70°C
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 89%
Druh krytu: 977G
Doplňkové funkce: remote sense
Napájecí napětí: 120...370V DC
Výstupní napětí: 48V DC