MEAN WELL HRP-600N3-36
Artikelnummer: HRP-600N3-36
Verfügbarkeit: Auf Anfrage
Effizienz: 89%
Ausgangsstrom: 17,5A
Pracovní teplota: -40...70°C
Rozsah výstupních napětí: 28,8...39,6V DC
Řada výrobce: HRP-N3
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 218x105x61,5mm
Výkon: 630W
Výstupní napětí: 36V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: modulový
Výkon: 630W
Výstupní proud: 17,5A
Počet výstupů: 1
Vnější rozměry: 218x105x61,5mm
Řada výrobce: HRP-N3
Pracovní teplota: -40...70°C
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 89%
Výstupní napětí: 36V DC