MEAN WELL HRP-200-7.5
Artikelnummer: HRP-200-7.5
Auf Anfrage
Dieser Artikel ist leider ausverkauft…
Gewicht: 0.76 kg
Verfügbarkeit: Auf Anfrage
Effizienz: 86%
Ausgangsstrom: 26,7A
Pracovní teplota: -40...70°C
Rozsah výstupních napětí: 6,8...9V DC
Řada výrobce: HRP-200
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 199x98x38mm
Výkon: 200,3W
Výstupní napětí: 7,5V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: modulový
Výkon: 200,3W
Výstupní proud: 26,7A
Počet výstupů: 1
Vnější rozměry: 199x98x38mm
Řada výrobce: HRP-200
Pracovní teplota: -40...70°C
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 86%
Výstupní napětí: 7,5V DC