MEAN WELL HRP-200-3.3
Artikelnummer: HRP-200-3.3
Expedujeme do 4 pracovních dnů (2 st)
Lieferung bis:
Gewicht: 0.76 kg
Verfügbarkeit: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Effizienz: 80%
Ausgangsstrom: 40A
Pracovní teplota: -40...70°C
Rozsah výstupních napětí: 2,8...3,8V DC
Řada výrobce: HRP-200
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 199x98x38mm
Výkon: 132W
Výstupní napětí: 3,3V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: modulový
Výkon: 132W
Výstupní proud: 40A
Počet výstupů: 1
Vnější rozměry: 199x98x38mm
Řada výrobce: HRP-200
Pracovní teplota: -40...70°C
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 80%
Výstupní napětí: 3,3V DC