MEAN WELL HLG-185H-15
Artikelnummer: HLG-185H-15
Auf Anfrage
Dieser Artikel ist leider ausverkauft…
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
Kategorie: DC (CV) Netzteile für LED
Garantie: 24
Gewicht: 1.14 kg
Verfügbarkeit: Auf Anfrage
Effizienz: 92%
Ausgangsstrom: 11,5A
Doplňkové funkce: aktivní PFC
Druh krytu: 994D
Druh napájecí zdroje: LED
Elektrické připojení: vodiče FG L N
Napájecí napětí: 127...431V DC, 90...305V AC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Počet výstupů: 1
Použití: LED
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovní teplota: -40...70°C
Režimy práce: proudový zdroj, napěťový zdroj
Řada výrobce: HLG
Stupeň krytí: IP67
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 228x68x38,8mm
Výkon: 172W
Výstupní napětí: 15V DC
Délka vývodů: 0,3m
Typ napájecí zdroje: spínaný
Použití: LED
Druh napájecí zdroje: LED
Výkon: 172W
Výstupní proud: 11,5A
Napájecí napětí: 127...431V DC
Stupeň krytí: IP67
Vnější rozměry: 228x68x38,8mm
Řada výrobce: HLG
Ochrana: protizkratové SCP
Pracovní teplota: -40...70°C
Elektrické připojení: vodiče 300 mm FG L N
Počet výstupů: 1
Doplňkové funkce: aktivní PFC
Účinnost: 92%
Režimy práce: proudový zdroj
Druh krytu: 994D
Výstupní napětí: 15V DC