MEAN WELL HLG-150H-54AB
Artikelnummer: HLG-150H-54AB
Verfügbarkeit: Auf Anfrage
Effizienz: 94%
Ausgangsstrom: 2,8A
Použití: LED
Pracovní teplota: -40...90°C
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 228x68x38,8mm
Výkon: 150W
Výstupní napětí: 54V DC