MEAN WELL HLG-150H-48
Artikelnummer: HLG-150H-48
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 st)
Lieferung bis:
Garantie: 24
Gewicht: 1.09 kg
Verfügbarkeit: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Effizienz: 94%
Ausgangsstrom: 3,2A
Doplňkové funkce: aktivní PFC
Druh krytu: 954D
Druh napájecí zdroje: LED
Elektrické připojení: vodiče FG L N
Napájecí napětí: 127...431V DC, 90...305V AC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Počet výstupů: 1
Použití: LED
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovní teplota: -40...70°C
Režimy práce: proudový zdroj, napěťový zdroj
Řada výrobce: HLG
Stupeň krytí: IP67
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 228x68x38,8mm
Výkon: 150W
Výstupní napětí: 48V DC
Délka vývodů: 0,3m
Druh napájecí zdroje: LED
Výkon: 150W
Výstupní proud: 3,2A
Napájecí napětí: 127...431V DC
Stupeň krytí: IP67
Vnější rozměry: 228x68x38,8mm
Řada výrobce: HLG
Ochrana: protizkratové SCP
Pracovní teplota: -40...70°C
Elektrické připojení: vodiče 300 mm FG L N
Počet výstupů: 1
Doplňkové funkce: aktivní PFC
Účinnost: 94%
Druh krytu: 954D
Režimy práce: proudový zdroj
Výstupní napětí: 48V DC