MEAN WELL HLG-150H-20AB
Artikelnummer: HLG-150H-20ABDetaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
| Kategorie: | DC (CV) Netzteile für LED |
|---|---|
| Garantie: | 24 |
| Gewicht: | 1.13 kg |
| Verfügbarkeit: | Auf Anfrage |
| Effizienz: | 93% |
| Ausgangsstrom: | 7,5A |
| Doplňkové funkce: | ovládací vstup 0-10V DC/PWM |
| Druh napájecí zdroje: | LED |
| Elektrické připojení: | vodiče |
| Napájecí napětí: | 127...431V DC, 90...305V AC |
| Ochrana: | proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OCP |
| Počet výstupů: | 1 |
| Použití: | LED |
| Pracovní teplota: | -40...90°C |
| Režimy práce: | konstantní proud+napětí |
| Řada výrobce: | HLG-150H |
| Stupeň krytí: | IP65 |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Vnější rozměry: | 228x68x38,8mm |
| Výkon: | 150W |
| Výstupní napětí: | 20V DC |
| Dieser Artikel ist leider ausverkauft… | |




