MEAN WELL HLG-150H-12AB
Artikelnummer: HLG-150H-12AB
Auf Anfrage
Dieser Artikel ist leider ausverkauft…
Garantie: 24
Gewicht: 1.13 kg
Verfügbarkeit: Auf Anfrage
Effizienz: 91,5%
Ausgangsstrom: 12,5A
Doplňkové funkce: ovládací vstup 0-10V DC/PWM
Druh napájecí zdroje: LED
Elektrické připojení: vodiče
Napájecí napětí: 127...431V DC, 90...305V AC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OCP
Počet výstupů: 1
Použití: LED
Pracovní teplota: -40...90°C
Režimy práce: konstantní proud+napětí
Řada výrobce: HLG-150H
Stupeň krytí: IP65
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 228x68x38,8mm
Výkon: 150W
Výstupní napětí: 12V DC