MEAN WELL HLG-120H-54AB
Artikelnummer: HLG-120H-54AB
Garantie: 24
Gewicht: 1.06 kg
Verfügbarkeit: Auf Anfrage
Effizienz: 93,5%
Ausgangsstrom: 1,1...2,3A
Druh napájecí zdroje: LED
Elektrické připojení: vodiče PE L N
Pracovní teplota: -40...80°C
Režimy práce: proudový zdroj, napěťový zdroj
Rozsah výstupních napětí: 49...58V DC
Řada výrobce: HLG-120H
Stupeň krytí: IP65
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 220x68x38,8mm
Výkon: 124,2W
Výstupní napětí: 54V DC
Druh napájecí zdroje: LED
Výkon: 124,2W
Výstupní proud: 1,1...2,3A
Napájecí napětí: 127...431V DC
Stupeň krytí: IP65
Vnější rozměry: 220x68x38,8mm
Řada výrobce: HLG-120H
Ochrana: protizkratové SCP
Pracovní teplota: -40...80°C
Elektrické připojení: vodiče 300 mm PE L N
Počet výstupů: 1
Doplňkové funkce: nastavení výstupního proudu a napětí
Účinnost: 93,5%
Režimy práce: proudový zdroj
Výstupní napětí: 54V DC