MEAN WELL HLG-120H-42B
Artikelnummer: HLG-120H-42B
Garantie: 24
Gewicht: 1.07 kg
Verfügbarkeit: Auf Anfrage
Effizienz: 93%
Ausgangsstrom: 2,9A
Druh napájecí zdroje: LED
Elektrické připojení: vodiče
Pracovní teplota: -40...70°C
Režimy práce: proudový zdroj, napěťový zdroj
Řada výrobce: HLG B
Stupeň krytí: IP67
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 220x68x38,8mm
Výkon: 121W
Výstupní napětí: 42V DC
Druh napájecí zdroje: LED
Výkon: 121W
Výstupní proud: 2,9A
Napájecí napětí: 127...431V DC
Stupeň krytí: IP67
Vnější rozměry: 220x68x38,8mm
Řada výrobce: HLG B
Ochrana: protizkratové SCP
Pracovní teplota: -40...70°C
Elektrické připojení: vodiče 300mm
Počet výstupů: 1
Doplňkové funkce: funkce stmívání PWM
Účinnost: 93%
Režimy práce: proudový zdroj
Výstupní napětí: 42V DC