MEAN WELL HLG-120H-42A
Artikelnummer: HLG-120H-42A
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 st)
Lieferung bis:
Garantie: 24
Gewicht: 1.08 kg
Verfügbarkeit: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Effizienz: 93%
Ausgangsstrom: 1,4...2,9A
Doplňkové funkce: aktivní PFC, nastavení výstupního proudu a napětí
Druh napájecí zdroje: LED
Elektrické připojení: vodiče
Pracovní teplota: -40...70°C
Režimy práce: proudový zdroj, napěťový zdroj
Rozsah výstupních napětí: 38...46V DC
Řada výrobce: HLG A
Stupeň krytí: IP65
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 68x220x38,8mm
Výkon: 122W
Výstupní napětí: 42V DC
Druh napájecí zdroje: LED
Výkon: 122W
Výstupní proud: 1,4...2,9A
Napájecí napětí: 127...431V DC
Stupeň krytí: IP65
Vnější rozměry: 68x220x38,8mm
Řada výrobce: HLG A
Ochrana: protizkratové SCP
Pracovní teplota: -40...70°C
Elektrické připojení: vodiče 300mm
Počet výstupů: 1
Doplňkové funkce: nastavení výstupního proudu a napětí
Účinnost: 93%
Režimy práce: proudový zdroj
Výstupní napětí: 42V DC