MEAN WELL HEP-320-15A
Artikelnummer: HEP-320-15A
Expedujeme do 4 pracovních dnů (1 st)
Lieferung bis:
Garantie: 24
Gewicht: 1.95 kg
Verfügbarkeit: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Effizienz: 92,5%
Ausgangsstrom: 9,5...19A
Pracovní teplota: -55...70°C
Rozsah výstupních napětí: 13,5...17V DC
Řada výrobce: HEP-320
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 252x90x43,8mm
Výkon: 285W
Výstupní napětí: 15V DC
Druh napájecí zdroje: modulový
Výkon: 285W
Výstupní proud: 9,5...19A
Počet výstupů: 1
Vnější rozměry: 252x90x43,8mm
Řada výrobce: HEP-320
Pracovní teplota: -55...70°C
Elektrické připojení: vodiče 300mm
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 92,5%
Výstupní napětí: 15V DC