MEAN WELL HEP-2300-115
Artikelnummer: HEP-2300-115
Auf Anfrage
Dieser Artikel ist leider ausverkauft…
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
Kategorie: Eingebaute Netzteile
Garantie: 24
Gewicht: 12.5 kg
Verfügbarkeit: Auf Anfrage
Effizienz: 95%
Ausgangsstrom: 20A
Druh krytu: 293A
Druh napájecí zdroje: modulový, k vestavbě
Elektrické připojení: šroubové svorky
Napájecí napětí: 90...305V AC, 250...431V DC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OLP
Počet výstupů: 1
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovní teplota: -40...70°C
Rozsah výstupních napětí: 90...138V DC
Řada výrobce: HEP-2300-HV
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 447x280x91mm
Výkon: 2,3kW
Výstupní napětí: 115V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: modulový
Výkon: 2,3kW
Výstupní proud: 20A
Počet výstupů: 1
Vnější rozměry: 447x280x91mm
Řada výrobce: HEP-2300-HV
Pracovní teplota: -40...70°C
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 95%
Druh krytu: 293A
Napájecí napětí: 250...431V DC
Výstupní napětí: 115V DC