MEAN WELL HEP-150-48A
Artikelnummer: HEP-150-48A
Auf Anfrage
Dieser Artikel ist leider ausverkauft…
Garantie: 24
Gewicht: 1.13 kg
Verfügbarkeit: Auf Anfrage
Effizienz: 94%
Ausgangsstrom: 1,92...3,2A
Doplňkové funkce: aktivní PFC, nastavení výstupního proudu a napětí
Druh krytu: 994D
Pracovní teplota: -55...70°C
Rozsah výstupních napětí: 43...53V DC
Řada výrobce: HEP-150
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 228x68x38,8mm
Výkon: 153,6W
Výstupní napětí: 48V DC
Druh napájecí zdroje: modulový
Výkon: 153,6W
Výstupní proud: 1,92...3,2A
Počet výstupů: 1
Vnější rozměry: 228x68x38,8mm
Řada výrobce: HEP-150
Pracovní teplota: -55...70°C
Elektrické připojení: vodiče 300mm
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 94%
Druh krytu: 994D
Napájecí napětí: 127...431V DC
Doplňkové funkce: nastavení výstupního proudu a napětí
Výstupní napětí: 48V DC