MEAN WELL HEP-150-15A
Artikelnummer: HEP-150-15A
Expedujeme do 4 pracovních dnů (5 st)
Lieferung bis:
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
Kategorie: Eingebaute Netzteile
Garantie: 24
Gewicht: 1.1 kg
Verfügbarkeit: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Effizienz: 92%
Ausgangsstrom: 6...10A
Doplňkové funkce: aktivní PFC, nastavení výstupního proudu a napětí
Druh krytu: 994D
Druh napájecí zdroje: modulový, k vestavbě
Elektrické připojení: vodiče
Napájecí napětí: 127...431V DC, 90...305V AC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Počet výstupů: 1
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovní teplota: -55...70°C
Rozsah výstupních napětí: 13,5...17V DC
Řada výrobce: HEP-150
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 228x68x38,8mm
Výkon: 150W
Výstupní napětí: 15V DC
Délka vývodů: 0,3m
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: modulový
Výkon: 150W
Výstupní proud: 6...10A
Počet výstupů: 1
Vnější rozměry: 228x68x38,8mm
Řada výrobce: HEP-150
Pracovní teplota: -55...70°C
Elektrické připojení: vodiče 300mm
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 92%
Druh krytu: 994D
Doplňkové funkce: nastavení výstupního proudu a napětí
Napájecí napětí: 127...431V DC
Výstupní napětí: 15V DC