MEAN WELL HEP-1000-48
Artikelnummer: HEP-1000-48
Verfügbarkeit: Auf Anfrage
Effizienz: 95%
Ausgangsstrom: 21A
Pracovní teplota: -40...70°C
Rozsah výstupních napětí: 48...60V DC
Řada výrobce: HEP-1000
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 310x144x48,5mm
Výkon: 1008W
Výstupní napětí: 48V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: modulový
Výkon: 1008W
Výstupní proud: 21A
Počet výstupů: 1
Vnější rozměry: 310x144x48,5mm
Řada výrobce: HEP-1000
Pracovní teplota: -40...70°C
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 95%
Napájecí napětí: 250...431V DC
Výstupní napětí: 48V DC