MEAN WELL HDR-100-48N
Artikelnummer: HDR-100-48NDetaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
| Kategorie: | DIN-Schienen-Netzteile |
|---|---|
| Garantie: | 24 |
| Gewicht: | 0.28 kg |
| Verfügbarkeit: | Auf Anfrage |
| Effizienz: | 90% |
| Ausgangsstrom: | 2,1A |
| Druh napájecí zdroje: | na lištu DIN |
| Elektrické připojení: | šroubové svorky |
| Montáž: | na přípojnici DIN |
| Napájecí napětí: | 85...264V AC, 120...370V DC |
| Ochrana: | proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP |
| Počet výstupů: | 1 |
| Pracovní teplota: | -30...70°C |
| Rozsah výstupních napětí: | 43,2...55,2V DC |
| Řada výrobce: | HDR-100 |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Vnější rozměry: | 70x90x54,5mm |
| Výkon: | 0,1kW |
| Výstupní napětí: | 48V DC |
| Dieser Artikel ist leider ausverkauft… | |




