MEAN WELL HDR-100-15N
Artikelnummer: HDR-100-15N
Auf Anfrage
Dieser Artikel ist leider ausverkauft…
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
Kategorie: DIN-Schienen-Netzteile
Garantie: 24
Gewicht: 0.28 kg
Verfügbarkeit: Auf Anfrage
Effizienz: 89%
Ausgangsstrom: 6,5A
Druh napájecí zdroje: na lištu DIN
Elektrické připojení: šroubové svorky
Montáž: na přípojnici DIN
Napájecí napětí: 85...264V AC, 120...370V DC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -30...70°C
Rozsah výstupních napětí: 13,5...18V DC
Řada výrobce: HDR-100
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 70x90x54,5mm
Výkon: 0,1kW
Výstupní napětí: 15V DC