MEAN WELL GST90A24-P1M
Artikelnummer: GST90A24-P1M
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 st)
Lieferung bis:
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
Kategorie: CC-Netzteile für LED
Garantie: 24
Gewicht: 0.41 kg
Verfügbarkeit: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Effizienz: 90%
Délka výstupní šňůry: 1,2m
Druh napájecí zdroje: desktopový, síťový
Druh vstupního kontaktu: IEC C14
Druh vývodu: 5,5/2,5
Max. výstupní proud: 3,75A
Napájecí napětí: 90...264V AC, 127...370V DC
Obsah soupravy: bez síťového kabelu
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Polarizace: plus uprostřed
Pracovní teplota: -30...70°C
Provedení konektoru: přímý
Režimy práce: napěťový zdroj
Shoda s normou: Energy efficiency Level VI
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 145x60x32mm
Výkon: 90W
Výstupní napětí: 24V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Max. výstupní proud: 3,75A
Druh vývodu: 5,5/2,5
Výkon: 90W
Druh napájecí zdroje: síťový
Délka výstupní šňůry: 1,2m
Vnější rozměry: 145x60x32mm
Pracovní teplota: -30...70°C
Ochrana: protizkratové SCP
Provedení konektoru: přímý
Účinnost: 90%
Polarizace: plus uprostřed
Režimy práce: napěťový zdroj
Napájecí napětí: 127...370V DC
Výstupní napětí: 24V DC