MEAN WELL GSM90B48-P1M
Artikelnummer: GSM90B48-P1M
Expedujeme do 4 pracovních dnů (10 st)
Lieferung bis:
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
Kategorie: CC-Netzteile für LED
Garantie: 24
Gewicht: 0.43 kg
Verfügbarkeit: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Effizienz: 91%
Délka výstupní šňůry: 1,2m
Druh napájecí zdroje: desktopový, síťový
Druh vstupního kontaktu: IEC C8
Druh vývodu: 5,5/2,5
Max. výstupní proud: 1,87A
Napájecí napětí: 80...264V AC, 113...370V DC
Obsah soupravy: bez síťového kabelu
Ochrana: protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Polarizace: plus uprostřed
Použití: lékařské aplikace
Pracovní teplota: -30...60°C
Provedení konektoru: přímý
Režimy práce: napěťový zdroj
Shoda s normou: Energy efficiency Level VI
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 145x60x32mm
Výkon: 90W
Výstupní napětí: 48V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Max. výstupní proud: 1,87A
Druh vývodu: 5,5/2,5
Výkon: 90W
Druh napájecí zdroje: síťový
Délka výstupní šňůry: 1,2m
Vnější rozměry: 145x60x32mm
Pracovní teplota: -30...60°C
Ochrana: protizkratové SCP
Provedení konektoru: přímý
Účinnost: 91%
Polarizace: plus uprostřed
Napájecí napětí: 113...370V DC
Režimy práce: napěťový zdroj
Použití: lékařské aplikace
Výstupní napětí: 48V DC