MEAN WELL GSM25B48-P1J
Artikelnummer: GSM25B48-P1J
Garantie: 24
Gewicht: 0.2 kg
Verfügbarkeit: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Effizienz: 88%
Délka výstupní šňůry: 1,8m
Druh napájecí zdroje: desktopový, síťový
Druh vstupního kontaktu: IEC C8
Druh vývodu: 5,5/2,1
Max. výstupní proud: 0,52A
Napájecí napětí: 80...264V AC, 113...370V DC
Obsah soupravy: bez síťového kabelu
Ochrana: protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Polarizace: plus uprostřed
Použití: lékařské aplikace
Pracovní teplota: -25...60°C
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 79x54x33mm
Výkon: 25W
Výstupní napětí: 48V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Max. výstupní proud: 0,52A
Druh vývodu: 5,5/2,1
Výkon: 25W
Druh napájecí zdroje: síťový
Délka výstupní šňůry: 1,8m
Vnější rozměry: 79x54x33mm
Pracovní teplota: -25...60°C
Ochrana: protizkratové SCP
Provedení konektoru: přímý
Účinnost: 88%
Polarizace: plus uprostřed
Režimy práce: napěťový zdroj
Výstupní napětí: 48V DC