MEAN WELL GSM160A20-R7B
Artikelnummer: GSM160A20-R7B
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 st)
Lieferung bis:
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
Kategorie: CC-Netzteile für LED
Garantie: 24
Gewicht: 0.72 kg
Verfügbarkeit: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Effizienz: 92,5%
Délka výstupní šňůry: 1,2m
Druh napájecí zdroje: desktopový, síťový
Druh vstupního kontaktu: IEC C14
Druh vývodu: KYCON KPPX-4P
Max. výstupní proud: 8A
Napájecí napětí: 80...264V AC, 113...370V DC
Obsah soupravy: bez síťového kabelu
Ochrana: proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Použití: lékařské aplikace
Pracovní teplota: -30...70°C
Provedení konektoru: přímý
Režimy práce: napěťový zdroj
Shoda s normou: Energy efficiency Level VI
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 175x72x35mm
Výkon: 160W
Výstupní napětí: 20V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Max. výstupní proud: 8A
Druh vývodu: KYCON KPPX-4P
Výkon: 160W
Druh napájecí zdroje: síťový
Délka výstupní šňůry: 1,2m
Vnější rozměry: 175x72x35mm
Pracovní teplota: -30...70°C
Ochrana: proti přepětí OVP
Provedení konektoru: přímý
Účinnost: 92,5%
Napájecí napětí: 113...370V DC
Použití: lékařské aplikace
Režimy práce: napěťový zdroj
Výstupní napětí: 20V DC