MEAN WELL GC30B-6P1J
Artikelnummer: GC30B-6P1J
Expedujeme do 4 pracovních dnů (8 st)
Lieferung bis:
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
Kategorie: Ladegeräte
Garantie: 24
Gewicht: 0.3 kg
Verfügbarkeit: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Effizienz: 80%
Druh akumulátoru: kyselino-olověné, Li-FePO4, GEL (gelový)
Druh vývodu: 5,5/2,1
Max. nabíjecí proud: 1,04A
Obsah soupravy: bez síťového kabelu
Typ nabíječky: pro akumulátorové baterie
Výkon: 30W
Výstupní napětí: 28,6V DC
Druh akumulátoru: Li-FePO4
Max. nabíjecí proud: 1,04A
Výkon: 30W
Druh vývodu: 5,5/2,1
Účinnost: 80%
Výstupní napětí: 28,6V DC