MEAN WELL GC160A12-R7B
Artikelnummer: GC160A12-R7B
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 st)
Lieferung bis:
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
Kategorie: Ladegeräte
Garantie: 24
Gewicht: 0.72 kg
Verfügbarkeit: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Effizienz: 89%
Druh akumulátoru: kyselino-olověné
Druh vývodu: DIN 4pin, R7B
Max. nabíjecí proud: 10A
Nabíjené kapacity: 60...160Ah
Obsah soupravy: bez síťového kabelu
Použití: akumulátor 12V
Typ nabíječky: pro akumulátorové baterie
Výstupní napětí: 13,6V DC
Max. nabíjecí proud: 10A
Nabíjené kapacity: 60...160Ah
Druh vývodu: R7B
Účinnost: 89%
Použití: akumulátor 12V
Výstupní napětí: 13,6V DC