MEAN WELL GC160A12-AD1
Artikelnummer: GC160A12-AD1
Expedujeme do 4 pracovních dnů (5 st)
Lieferung bis:
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
Kategorie: Ladegeräte
Garantie: 24
Gewicht: 0.75 kg
Verfügbarkeit: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Effizienz: 89%
Druh akumulátoru: kyselino-olověné
Druh vývodu: ANDERSON
Max. nabíjecí proud: 10A
Nabíjené kapacity: 60...160Ah
Obsah soupravy: bez síťového kabelu
Použití: akumulátor 12V
Typ nabíječky: pro akumulátorové baterie
Výstupní napětí: 13,6V DC
Max. nabíjecí proud: 10A
Nabíjené kapacity: 60...160Ah
Druh vývodu: ANDERSON
Účinnost: 89%
Použití: akumulátor 12V
Výstupní napětí: 13,6V DC