LVSUN AC/DC-LV12/0.5
Artikelnummer: AC/DC-LV12/0.5
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 st)
Lieferung bis:
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
Kategorie: DC / DC-Transformatore
Garantie: 24
Gewicht: 0.1 kg
Verfügbarkeit: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Effizienz: 82,7%
Délka výstupní šňůry: 1,26m
Druh napájecí zdroje: zásuvkový, síťový
Druh vývodu: 5,5/2,1
Konektory pro stát: Evropa
Max. výstupní proud: 0,5A
Napájecí napětí: 100...240V AC
Ochrana: protizkratové SCP, před přetížením OPP
Polarizace: plus uprostřed
Pracovní teplota: -35...60°C
Provedení konektoru: přímý
Režimy práce: napěťový zdroj
Shoda s normou: Energy efficiency Level V
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 67x44x44mm
Výkon: 6W
Výstupní napětí: 12V DC
Konektory pro stát: Evropa
Vnější rozměry: 67x44x44mm
Výstupní napětí: 12V DC
Provedení konektoru: přímý
Typ napájecí zdroje: spínaný
Max. výstupní proud: 0,5A
Účinnost: 82,7%
Polarizace: plus uprostřed
Druh vývodu: 5,5/2,1
Délka výstupní šňůry: 1,26m
Režimy práce: napěťový zdroj
Napájecí napětí: 100...240V AC
Ochrana: protizkratové SCP
Druh napájecí zdroje: zásuvkový
Výkon: 6W
Pracovní teplota: -35...60°C