LOVATO ELECTRIC PSL124024
Artikelnummer: PSL124024
Expedujeme do 4 pracovních dnů (3 st)
Lieferung bis:
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
Kategorie: DIN-Schienen-Netzteile
Garantie: 24
Gewicht: 1.46 kg
Verfügbarkeit: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Effizienz: 89%
Ausgangsstrom: 10A
Druh napájecí zdroje: na lištu DIN
Elektrické připojení: svorkovnice
Montáž: na přípojnici DIN
Napájecí napětí: 90...264V AC, 210...375V DC
Ochrana: protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -25...71°C
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 83,5x124,5x123,6mm
Výkon: 240W
Výstupní napětí: 24V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 240W
Výstupní proud: 10A
Napájecí napětí: 210...375V DC
Montáž: na přípojnici DIN
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -25...71°C
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 89%
Výstupní napětí: 24V DC