LOVATO ELECTRIC 31BCE2V524
Artikelnummer: 31BCE2V524
Auf Anfrage
Dieser Artikel ist leider ausverkauft…
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
Kategorie: DIN-Schienen-Netzteile
Garantie: 24
Gewicht: 2.06 kg
Verfügbarkeit: Auf Anfrage
Ausgangsstrom: 2,5A
Druh napájecí zdroje: na lištu DIN
Druh výstupu: tranzistorový, NPN
Elektrické připojení: svorkovnice
Montáž: na přípojnici DIN
Napájecí napětí: 220...240V AC
Ochrana: před přetížením OPP, pojistka, před opačnou polaritou
Počet výstupů: 1
Použití: fotovoltaika
Pracovní teplota: -10...55°C
Řada výrobce: BCE
Signalizace: LED
Stupeň krytí: IP00
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 93x100x134mm
Výkon: 26W
Výstupní napětí: 24V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 26W
Výstupní proud: 2,5A
Napájecí napětí: 220...240V AC
Montáž: na přípojnici DIN
Stupeň krytí: IP00
Vnější rozměry: 93x100x134mm
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -10...55°C
Ochrana: před přetížením OPP
Řada výrobce: BCE
Výstupní napětí: 24V DC